لوگو آوند انرژی

 

 

برند PROTECTOR

Protector

شرکت VIC Engineering Sdn Bhd در تاریخ 28 دسامبر سال 1990 ثبت شد و پس از آن به عنوان یکی از بهترین فروشندگان در بخش مهندسی و تجهیزات آتش نشانی شروع به کار کرد که هر ساله با رشد تقاضا برای سیستم ها و تجهیزات پیشرفته مقابله با آتش سوزی فعالیت می نماید. در حوزه محصولات اطفای آبی و تجهیزات نظارتی، برند تجاری Protector با چندین سال تجربه موفق کاری از زیر مجموعه های این شرکت به شمار می آید که ساخت این رده محصول در تایوان انجام می پذیرد.
امروزه شرکت VIC Engineering Sdn Bhd به عنوان یکی از رهبران نه تنها در بازاریابی و توزیع طیف گسترده ای از سیستم های جدید مقابله با آتش سوزی و تجهیزات، بلکه به منظور ارائه مشاوره برای پروژه هایی که نیاز به طراحی پیش مهندسی شده و محاسبات هیدرولیک دارند، متعهد است و به عنوان یکی از بهترین ها در پیشگیری از آتش سوزی و نیازهای صنعتی خدمات رسانی می کند.
این شرکت کیفیت را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود قرار داده و بر اساس پیروی از بالاترین استانداردها، انطباق و پاسخگویی در تمام فرایندهای طراحی، تولید و تحویل اسپرینکلرهای Protector پیشرو می باشد و در عین حال، موفق به ثبت رکورد اقتصادی با شماره ایزو 9001، تاییدیه های اداره تولید داخلی و UL، لیست شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *