لوگو آوند انرژی
درباره آوند انرژی

معرفی شرکت آوند انرژی

شرکت آوند انرژی در سال 1383 فعالیت خود را با هدف طراحی، تامین و اجرای سیستم های ایمنی و امنیتی آغاز نمود. در حال حاضر شرکت برای پیشبرد اهداف خود بخشهای عملیاتی زیر را ایجاد نموده است:

  • بخش تدارکات و خرید: تامین قطعات، تجهیزات و سیستمها
  • بخش مالی و قراردادها: ارائه خدمات مالی و نظارت بر قراردادها
  • بخش مدیریت پروژه ها: طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، در سرفصلهای اعلام حریق، اطفای حریق، زیرساخت مرکز داده و تجمیع سیستمها
  • بخش بازاریابی و فروش: ارتباط نزدیک با مشتریان، برنامه ریزی و هدایت بازارهای هدف
  • بخش پشتیبانی: برگزاری دوره های آموزش، مشاوره، پشتیبانی و خدمات نگهداری و پس از فروش

خط مشی کیفیت

رضایت مشتریان

بهبود کیفیت

ارتقاء بهره وری کارکنان

رضایت کارکنان و مدیران 

avand-about

اهداف و اصول شرکت

مشتری مداری:
رضایتمندی مشتریان از مهمترین اهداف شرکت آوند انرژی میباشد. به همین منظور از وظایف گروه بازاریابی و پشتیبانی شرکت، پیگیری پیشنهادات و انتقادات مشتریان محترم جهت اطمینان از رضایت ایشان و افزایش کیفیت خدمات شرکت می باشد.

زمانبندی دقیق پروژه ها و سفارشها:
در شرایط فعلی کشور، تاخیر زمانی یکی از مشکلات اصلی پروژه ها و سفارشها بوده است. لذا یکی دیگر از اهداف ما، پایبند بودن به تعهدات خود جهت اتمام پروژه ها در موعد مقرر و با تعامل دوجانبه با کارفرمایان محترم میباشد.

نوآوری و پیشگامی:
پیشرو بودن در زمینه سیستمهای اعلام و اطفاء حریق و ایمنی صنعتی، از دیگر اهداف شرکت میباشد. لذا این شرکت با تکیه بر تجارب مدیران و پرسنل و همچنین با گذراندن دورههای تخصصی، تمام تلاش خود را در جهت ارائه راه حل-های خاص مهندسی و همچنین ارائه تکنولوژیهای پیشرفته بهکار میگیرد.

التزام به مقررات ایمنی:
یکی دیگر از اهداف و آرمانهای اصولی شرکت، بهبود مستمر سیستم مدیریت ایمنی (HSE) از طریق اطلاع رسانی، آموزش و افزایش مهارتهای کارکنان میباشد.