لوگو آوند انرژی
مسکن بانک

مجموعه فرهنگی ورزشی بانک مسکن

تجهیز مجتمع تفریحی و خدماتی بانک مسکن واقع در فرمانیه تهران به سیستم اعلام حریق بی سیم

مجموعه فرهنگی ورزشی بانک مسکن با مساحت چهارده هزار متر مربع و شامل تالار پذیرایی، باشگاه ورزشی، بخش اداری و غیره یکی دیگر از فضاهای درحال بهره برداری است که با وجود تنوع فضای کاری در بخش های مختلف آن به سیستم اعلام حریق بی سیم مجهز شده است. عدم امکان توقف فعالیت های مجموعه و حجم بالای تخریب در صورت استفاده از سیستم های کابلی، سبب می شود سیستم اعلام حریق بی سیم تنها گزینه قدرتمند در چنین پروژه هایی محسوب گردد.

 

تجهیز فضاهای در حال بهره برداری و مراکز خدمات رسان راه اندازی شده به سیستم های اعلام حریق، دردسرهای فراوانی در پی دارد. توقف فعالیت ها، کسب و کار و همچنین خرابکاری های ناشی از کابل کشی تقریبا استفاده از سیستم های اعلام حریق را غیر ممکن می سازد. سیستم اعلام حریق بی سیم بهترین گزینه برای این مجموعه ها به شمار می آید.

سیستم اعلام حریق بی سیم، پایداری در عین سادگی

سامانه های اعلام حریق بی‌سیم جنرال الکتریک پیشگام در سیستمهای ایمنی ساختمان ها با رفع نیاز به کابلکشی، بسیاری از موانع و مشکلات سامانه های دیگر را پست سر نهاده است. از ویژگیھای منحصربفرد این سامانه، می توان به تجھیز سریع، ماندگاری بالای سیستم و ارسال ھشدارھا از طریق تلفن ھمراه اشاره کرد. پس به جای صرف بودجه جھت خرید کابل، لوله و اجرای زیر ساخت برای یک سیستم قدیمی تر و آسیب پذیر، میتوان آنرا صرف خرید تجھیزات مدرن، با کیفیت و بیسیم نمایید.

 

سیستم اعلام حریق بی سیم، پایداری در عین سادگی

آخرین اخبار و رویدادها