لوگو آوند انرژی
دستیابی به حداکثر ایمنی در آلوده ترین محیط ها
دستیابی به حداکثر ایمنی در آلوده ترین محیط ها
industrial pipes at factory

در محیط های آلوده، که دارای سطح بالایی از گرد و غبار هوا می باشند و یا میزان رطوبت، بخار ویا گرما به طور محسوسی بالاتر است، تشخیص دود دشوار می گردد. برخی از فضاها عبارتند از:
• نیروگاه ها
• مراکز پرورش و نگهداری گیاهان
• معادن
• مراکز بازیافت بازیافت
• انواع مختلف کاخانجات
زمانیکه نیاز به یک سیستم مطمئن جهت کشف دود در محیط های صنعتی و آلوده مطرح می گردد؛ نیاز به یک سیستم قدرتمند جهت مواجه با دشواری های محیطی و سیستمی که پاسخ زود هنگام را در اختیار قرار دهد؛ بیش از پیش مطرح می گردد. دتکتور VESDA VLI با بهره گیری از 25 سال تجربه شرکت Xtralis در زمینه دتکتورهای مکشی برای محیط های صنعتی، به همراه سیستم فیلتراسیون و مشخصه محفظه بالاتر، مناسب فضاهای خشن است.

دستیابی به حداکثر ایمنی در آلوده ترین محیط ها

 

شرکت Xtralis پیشگام تکنولوژی شناسایی دود سیگنال (ASD) با تجربه ای قریب به 30 سال، به عنوان بهترین در جهان شناخته شده است. محافظت از افراد، دارایی های غیرقابل جایگزینی و زیرساخت های مهم مأموریت این شرکت در شناخته ترین فضاهای جهان است. دتکتورهای VESDA از طریق مکش مداوم هوا به داخل شبکه لوله ای کارایی بالا را به ارمغان می آورند. هوای مکش شده توسط دستگاه از دو مرحله فیلتر عبور می کند. فیلتر اول گرد و غبار هوا را قبل از ورود به سنسور نوری دتکتور حذف می نماید. فیلتر دوم بسیار ریز مجددا اقدام به تسویه هوا جهت اطمینان از عدم آسیب به دتکتور می نماید. بعد از عبور هوا از فیلتر به سمت چمبر که شامل یک سنسور لیزری نوری است، هدایت می شود. در شرایط حضور دود، نور در محفظه چمبر منتشر می شود و بلافاصله توسط دستگاه شناسایی می گرد.

 

دستیابی به حداکثر ایمنی

آخرین اخبار و رویدادها