ایمنی و امنیت

تأمین ایمنی و امنیت همواره یکی از دغدغه های اصلی بشر بوده است. و از سوی دیگر برقراری امنیت امری بسیار پرهزینه و پیش‌تر از این با کندی و کاهش بهره‌وری در کارها همراه بوده است. زیرا مبنای برقراری امنیت نظارت دقیق بر روند انجام فعالیت‌ها می‌باشد و این امر در روش‌های سنتی با قرار دادن ایستگاه‌هایی برای نظارت توسط انسان‌ها، در مسیر انجام فعالیت‌ها، انجام می‌شده است. اما امروزه وجود ابزار های نوین مسیرهای جدیدی را پیش روی بشر باز کرده است. تفاوت اصلی این روش‌ها با روش‌های سنتی این است که در این روش‌ها به جای ایجاد گلوگاه های نظارتی در مسیر عادی فعالیت‌ها و ایجاد کندی در روند انجام امور، می‌توان به صورت موازی توسط ابزارهایی که در بسیاری از موارد برای افراد نامحسوس هستند به نظارتی بسیار کامل‌تر و دقیق‌تر دست یافت.

با توجه به نقشی که ابزار های نوین امنیتی در ارتقاء بهره‌وری و سطح امنیت مورد حصول ایفا می‌نمایند این شرکت فعالیت در زمینه این امور را یکی از شاخه های اصلی فعالیت خود قرار داده است.

 1. آشکارسازهای ویژه و صنعتی

  دتکتور شعله

  یکی از روشهای انتقال حرارت ناشی از حریق تشعشع (Radiation) می باشد. دتکتورهای شعله ای تشعشعات ساطع شده از حریق که در طول موجهای UV و IR، را دریافت نموده و به آن پاسخ می دهند.
 2. کنترل تردد

  سیستم کنترل تردد EST

  سیستم های کنترل تردد به منظور نظارت و کنترل ورودی ها و خروجی ها و کاهش استفاده از کلید در مناطقی که باید قفل داشته باشند استفاده می گردد. این سیستم به همراه سیستم های دوربین مدار بسته CCTV، دزدگیر الکترونیکی و سایر سیستم های امنیتی برای افزایش سطح امنیتی در ساختمان های مدرن به کار می روند.
 3. اطفای حریق

  پمپ اطفای حریق

  شاید پمپ های آتش نشانی بحرانی ترین بخش تجهیزات آتش نشانی نصب شده در یک مجموعه باشند. پمپ های آتش نشانی انواع و اندازه های مختلفی دارند. در مواردی که فشار تغذیه آب عمومی برای فعال کردن اسپرینکلرها خیلی کم بوده و یا انشعاب آب عمومی تامین نشود، استفاده از پمپ های آتش نشانی ضروری است. محصولات کمپانی های Fire Drive و Peerless در این زمینه توسط ما پیشنهاد و ارایه می گردند.
 4. اعلام حریق

  سیستم ماژولار اعلام حریق EST3

  سیستم EST3 یک سیستم پیمانه ای (Modular) می باشد که قابلیت های بسیاری از یک پنل اعلام حریق تکی گرفته تا یک سیستم ترکیبی شامل پنل اعلام حریق به همراه پنل های کنترل تردد (Access Control)، سیستم نظارت تصویری (CCTV) و سیستم ارسال انبوه پیام های حفاظتی (Mass Notification Function) را دارد و از آنجا که همه این سیستم ها از یکسری تجهیزات مشابه استفاده می کنند، در ساده سازی سیستم نیز نقش بسزایی ایفا می کند.
 5. تشخیص متجاوز

  سیستم تشخیص متجاوز NetworX

  سیستم تشخیص متجاوز NetworX محصول کمپانی جنرال الکتریک GE ، با قابلیت های فراوان از جمله اتصال به سیستم های کنترل تردد Advisor و ایجاد سیستم یکپارچه امنیتی به بازار معرفی شده است البته این سیستم دارای قابلیت های گسترده دیگری میباشد که در قسمت وایرلس توضیحات تکمیلی آورده شده است .
 6. دوربین مداربسته و نظارت تصویری

  دوربین مدار بسته و نظارت تصویری truVision

  سیستم های نظارت تصویری truVision محصولی از کمپانی جنرال الکتریک GE ، با فنآوری برتر سیستم های نظارت تصویری دیجیتال را با هدف کاهش هزینه ها در کنار افزایش قابلیت اطمینان عرضه کرده است.
 7. انتقال دیتا

  کابل های ایمنی

  کابل ها ایمنی محصول کمپانی کلمن Coleman بستری مطمئن جهت انتقال اطلاعات سیستم های ایمنی و امنیتی شما فراهم می کند. این کابل ها دارای بالاترین استانداردهای بین المللی از جمله UL ایالات متحده و NEC Articles 760 and 800 می باشد.
 8. دتکتورهای مستقل

  دتکتور دود یونیزاسیون

  حسگرهای دود یونیزاسیون با استفاده از مواد رادیواکتیو وجود دود در محیط را کشف می کند. این حسگرها از سری دتکتورهای بدون سیم بوده و قابلیت عملکرد بصورت مستقل و یا در شبکه ای از دتکتورهای بدون سیم دیگر را دارند.
 9. تلفن آتشنشانی و پیجینگ اضطراری

  سیستم اعلام هشدارهای اضطراری EST

  سیستم اعلام هشدارهای دیداری و شنیداری Genesis محصولی از کمپانی EST با قابلیت اتصال به سیستم های اعلام حریق هوشمند
 10. سیستم کشف و مدیریت منو اکسید کربن

  محصولات شرکت First Alert برای تشخیص گاز CO

  سیستم های اعلام هشدار وجود گاز خطرناک CO منواکسیدکربن در دو مدل حسگر منواکسیدکربن و حسگر ترکیبی دود و منواکسیدکربن توسط کمپانی FirstAlert به بازار عرضه شده است.