اخبار

 1. نمایشگاه ها

  نمایشگاه صنایع حفاظتی، امنیتی، ایمنی و آتش نشانی

  سومین نمايشگاه فناوری های نوین صنایع حفاظتی، امنیتی، ایمنی و آتش نشانی اهواز در 28 بهمن سال 92 با حضور جمعي از مقامات ارشد استان خوزستان، اصحاب رسانه، نهادها و سازمانهاي مرتبط با سازمان آتشنشانی این استان و حضور 30 شرکت داخلی افتتاح گردید.
 2. جدیدترین محصولات

  سامانه یکپارچه امنیتی کنترل تردد و نظارت تصویری

  بدون شک یکی از مهمترین سرفصلهای امنیتی در هر سازمان، کنترل تردد به شمار می آید، این درحالی است که اکثر سیستمهای کنترل تردد مشکلات زیادی در راه اندازی و بهره برداری ایجاد می کنند و کاربران را با پیچیدگی های زیادی مواجه می نماید. شرکت آوند انرژی برای حل این معضل دیرینه، آخرین محصول شرکت جنرال الکتریک را با عنوان TruPortal عرضه نموده است. این محصول، برنده جایزه بهترین سیستم کنترل تردد (Maximum Impact Award (ESX شده است.
 3. جدیدترین محصولات

  دتکتورهای دودی مکشی لیزری نانو

  دتکتورهای دودی مکشی لیزری نانو ساخت کمپانی جنرال الکتریک امریکا جهت تشخیص دقیق تر و سریع تر دود ناشی از حریق داخل فضای اتاق طراحی گردیده است. این دتکتور پیشرفته، نیازی به اتصال به کامپیوتر یا برنامه ریزی خاص نداشته و صرفاً توسط چند سوئیچ داخلی تنظیمات آن صورت می پذیرد.
 4. جدیدترین محصولات

  ارائه جدیدترین نسل کنترل کننده در کنترل زیرساخت ها

  شرکت آوند انرژی به عنوان بزرگترین ارائه دهنده راهکارهای یکپارچه در کنترل و مانیتورینگ زیرساخت مراکز حساس خصوصاً مراکز داده، هم اکنون امکان استفاده از کنترل کننده سری M580 که جدیدترین و سریعترین کنترل کننده در نوع خود می باشد را در انواع راهکارهای خود، فراهم آورده است. این کنترل کننده بصورت ذاتی مجهز به درگاه شبکه Ethernet در بسترهای کابل مسی، فیبرنوری و بیسیم (WiFi) می باشد و به عنوان پلی بین تمامی تجهیزاتی که مجهز به پروتکلهای Modbus، HARTو Profibus هستند، عمل می نماید.
 5. جدیدترین محصولات

  معرفی اولین دتکتور شعله گوگرد در صنعت

  کارشناسان صنایع و مراکز حساس مانند صنعت نفت و گاز، نیاز مبرمی به ابزارها و ادوات ایمنی جهت پیشگیری از بروز انواع حریق دارند. به این سبب کاربران در این مراکز، لازم است شناخت بیشتر و عمیقتری نسبت به عملکرد این تجهیزات و شاخصهای انتخاب و بکارگیری آنها داشته باشند. کسب این دانش، بطور قطع تاثیر چشمگیری در ارتقاء سطح ایمنی مراکز صنعتی و استفاده بهتر از منابع مالی سازمانها در راستای کاهش سوانح خواهد داشت. در این مجال، به روشهای کشف شعله و ابزارهای مطرح در این زمینه، خصوصاً ابزار کشف شعله گوگرد اشاره می شود.