مرکز داده

سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ مرکز داده

سامانه کنترل و مانيتورينگ زيرساخت فيزيکي مرکز داده، نقشی کليدي در کیفیت عملکرد، راندمان و همچنین بقای آن ايفا مي کند. این شرکت با شناخت فنی دقیق این زیرساختها، راهکارهای اختصاصی برای دیتاسنتر نظیر نظارت و کنترل بر سیستمهای توزیع توان و خنک کننده و همینطور پارامترهای محیطی ضروری در قالب یک سیستم یکپارچه با قابلیت ثبت رخدادها و ارسال آن به هر نقطه دلخواه را ارائه می نماید.

 

                                     

 1. مدیریت انرژی

  مدیریت سیستم تولید و توزیع قدرت

  نمایش شماي کلي سيستم توزيع برق اصلي سايت شامل پست های ورودي و ديزل ژنرا��ورها که در آن وضعيت قطع و وصل کليدهاي هوايي (ACB) و کليدهاي اتوماتيک (MCCB) نمايش داده شده­است به کاربر دیدی صحیح و گرافیکی درباره توزیع توان، نحوه شینه بندی و وضعیت کلیدها ارائه می کند که این مهم در زمان بروز قطعی کلی و یا جزئی در سیستم توزیع توان، موجبات تشخیص سریع محل آن را میسر می نماید.
 2. مدیریت سیستم خنک کننده

  مدیریت توزیع سیال سیستم خنک کننده

  سیستم خنک کننده دیتا سنتر با توجه به نوع طراحی آن می تواند توسط تجهیزات کنترلی بکار رفته در آن مدیریت گردد تا در مواقعی نظیر نیاز به تعمیرات یا بروز مشکل در یکی از خطوط، خنک کنندگی سایت بدون توقف صورت پذیرد.
 3. مدیریت انرژی

  آنالیز شاخص های کیفیت توان

  ما با جانمایی ماژولهای مختلف کنترل و مانیتورینگ قدرت در تابلوهای اصلی و توزیع، به صورت آنلاین علاوه بر مدیریت توان، وضعیت کیفیت توان تحویلی سایت را در بخش زیرساخت و IT، آنالیز و مانیتور می کنیم.
 4. مدیریت سیستم خنک کننده

  سیستم توزیع آب سرد

  سیستم خنک کننده دیتا سنتر با توجه به نوع طراحی آن می تواند توسط تجهیزات کنترلی بکار رفته در آن مدیریت گردد تا در مواقعی نظیر نیاز به تعمیرات یا بروز مشکل در یکی از خطوط، خنک کنندگی سایت بدون توقف صورت پذیرد.
 5. مدیریت انرژی

  مانیتورینگ UPS

  UPS تجهیزی است كه در مسير برق ورودي دستگاههاي الكتريكي حساس قرار گرفته و تغذیه برق با کیفیت را حتی در شرایط کلیدزنی تابلوهای اصلی، قطعی برق یا کیفیت نامطلوب توان تحویلی به سایت تامین می نماید به طوري كه تغذيه دستگاههاي مذكور تحت هر شرايطي عاري از نويز، نوسان و وقفه باشد.
 6. مدیریت سیستم خنک کننده

  تجهیزات سیستم خنک کننده

  علاوه بر تجهیزاتی که در داخل مرکز داده قرار می گیرند، تاسیسات متعددی نیز در بیرون از مرکز داده نظیر موتورخانه و غیره قرار دارند که بروز هرگونه اشکال در آنها، باعث اختلال در عملکرد مرکز داده می گردد و همواره باید تحت نظارت سیستم مانیتورینگ قرار داشته باشند.
 7. مدیریت انرژی

  کنترل سیستم برق اضطراری

  آماده به کار بودن سیستم برق اضطراری در سایت های حساسی نظیر دیتا سنتر، از مهمترین فاکتورهای اطمینان از پیوستگی تامین توان می باشد.