بیمارستان ها و مراکز درمانی

بیمارستان به طور معمول مجموعه ای از مناطق با دسترسی عمومی، ساختمان های با دسترسی محدود و مناطق با امنیت بالا می باشد. تجهیزات پرهزینه و انواع بیماران، کارکنان، فروشندگان و بازدید کنندگان به طور مداوم در این مرکز بزرگ در حال حرکت اند و همه این عوامل باید هنگام طراحی امنیت بیمارستان در نظر گرفته شود.

امنیت در بیمارستان ها به معنای تامین حفاظت و ایمنی بیماران و افراد ارائه دهنده مراقبت های پزشکی و همچنین حفاظت از دارایی های عمومی و خصوصی در مقابل سرقت، آسیب و اختلال است که می توانند برای تداوم مراقبت از بیمار مضر باشد.

سیستم های ایمنی و امنیتی ما منجر به بهبود سطح کیفی مراقبت های درمانی  شده و یک محیط ایمن و راحت را در بیمارستان ها مطابق با استانداردهای جهانی فراهم می آورد.

تجزیه و تحلیل نیازهای امنیتی به ما یک دید خوب از بخش های مختلف بیمارستان و چالش های مخصوص هر بخش می دهد.

         

سیستمهای مجتمع ایمنی و امنیتی ما با ارائه راهکارها و ابزارهای بسیار قدرتمند در هر بخش، حصول به بالاترین سطح آسایش کارکنان و اطمینان از عملکرد درست مکانیزمهای ایمنی و حفاظتی را ممکن می سازد. هر یک از این راهکارها، برگرفته از توانمندترین دستاوردها در زیرساختهای مطرح می باشند.

    

ویژگی ها و مزیت های سیستم های ایمنی و امنیتی  ما در بیمارستان ها

  • طراحی و پیاده سازی سیستم ها و کلیه تجهیزات مورد استفاده، مطابق با استانداردهای بین المللی مربوط به مراکز بهداشتی و درمانی می باشند.
  • با کنترل سیستم گرمایش و سرمایش، تهویه و هواساز یک محیط راحت و کاملا" بهداشتی در تمام نقاط بیمارستان ایجاد می گردد.
  • با نصب آشکارسازهای دود و آتش و سیستم های کنترلی مربوطه، ایمنی زندگی بیماران و کارکنان بیمارستان به طور کامل تامین می گردد.
  • با نصب سیستم پیجینگ اضطراری در نقاط خاص، امکان تخلیه بیماران و کارکنان به شیوه ای امن بدون ایجاد وحشت امکان پذیر می گردد.
  • با سیستم دوربینهای مدار بسته و نظارت تصویری این موقعیت فراهم می آید که در صورت بروز حوادث امنیتی یا وقوع رویدادی در بخش ایمنی بیمارستان، با مراجعه به تصاویر و مستندات ضبط شده توسط این سیستم، عوامل به وجود آورنده مشکل را بررسی نمود.
  • با نصب سیستم کنترل تردد در ورودی ها، دسترسی به بخش های مختلف بیمارستان محدود می گردد.
  • مهندسین ما اماده ارائه خدمات پشتیبانی به مهندسین شما در جهت اجرا و بهره برداری از سیستم ها می باشند.
  • خدمات ما به بیمارستان ها در سرتاسر کشور و در تمامی ساعات شبانه روز ارائه می گردد.