مراکز اداری، تجاری و خرید

مراکز تجاری و خرید

مراکز خرید، یک یا چند ساختمان با مجموعه ای از مغازه ها،  انبارها، پارکینگ و در برخی موارد مراکز تفریحی و رستوران ها می باشد لذا  تامین امنیت میلیون ها نفر از بازدیدکنندگان در کنار کارکنان و فروشندگان و همچنین حفظ دارایی ها و اموال مغازه ها و انبارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تهدیدات امنیتی متعددی در ارتباط با مراکز تجاری و خرید از قبیل سرقت، دسترسی به نقاط محدود شده، خرابکاری در قسمتهای مختلف محل وجود دارد.

استفاده از سیستم های ایمنی و امنیتی درکنار سیستم های اتوماسیون ساختمان، مراکز خرید را به محیطی مدرن، راحت و قابل اعتماد تبدیل می کند. ما با به کارگیری پیشرفته ترین فناوری ها، ایمنی زندگی و اموال صاحبان فروشگاه ها و مشتریان را تامین می کنیم.

در شرایط کنونی بازار و با توجه به افزایش قیمت حامل های انرژی، کاهش هزینه های عملیاتی امری حیاتی می باشد. در این خصوص ما با ارائه راهکار سیستم مدیریت و اتوماسیون ساختمان از طریق کنترل سیستم های سرمایش و گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع و روشنایی، مصرف انرژی را بهینه می سازیم.

 

مراکز اداری

مراکز اداری، ساختمان های بزرگی هستند که شامل یک یا چندین شرکت شده و افراد زیادی به عنوان کارمند یا بازدید کننده به آن رفت و آمد دارند.

با استفاده از سیستم های ایمنی و امنیتی درکنار سیستم های اتوماسیون ساختمان، مراکز اداری به محیطی راحت همرا با آسایش برای کارمندان و مکانی قابل اعتماد تبدیل می شود.

مراکز اداری با توجه به نوع کاربری خاص خود نیازمند طراحی و اجرا سیستمهای ایمنی و امنیتی مختص به این گونه ساختمان ها می باشند به طوری که تمامی چالش های موجود را پوشش دهد.

تهدیدات امنیتی در ارتباط با مراکز اداری شامل سرقت اموال و مدارک، دسترسی به نقاط محدود شده، آتش سوزی در قسمتهای مختلف و مصرف نادرست انرژی می باشند.

با توجه به وجود مدارک و مستندات مهم شرکت ها در مراکز اداری، راه کار های ما در خصوص تامین ایمنی و امنیت این مراکز دربرگیرنده تکنولوژی های پیشرفته با استفاده از محصولات با کیفیت از سازندگان طراز اول جهان می باشند.