مدیریت انرژی

مدیریت انرژی راهکاری برای تنظیم و بهینه سازی استفاده از سیستم‌های انرژی است. در مباحث مدیریت انرژی سعی می‌شود، نیاز به انرژی در خروجی کاهش پیدا کند در حالیکه هزینه‌ها کاهش پیدا کرده و یا ثابت شده‌است. مدیریت انرژی به دلایل زیر مورد توجه است:

 • افزايش راندمان مصرف حاملهاي انرژي و استفاده بهينه انرژی
 • افزايش بهره وري
 • كاهش انتشار آلاينده زيست محيطی
 • كاهش هزينه های مصرف انرژی و توليد محصول

 

 1. مدیریت انرژی

  مدیریت سیستم تولید و توزیع قدرت

  نمایش شماي کلي سيستم توزيع برق اصلي سايت شامل پست های ورودي و ديزل ژنراتورها که در آن وضعيت قطع و وصل کليدهاي هوايي (ACB) و کليدهاي اتوماتيک (MCCB) نمايش داده شده­است به کاربر دیدی صحیح و گرافیکی درباره توزیع توان، نحوه شینه بندی و وضعیت کلیدها ارائه می کند که این مهم در زمان بروز قطعی کلی و یا جزئی در سیستم توزیع توان، موجبات تشخیص سریع محل آن را میسر می نماید.
 2. مدیریت انرژی

  آنالیز شاخص های کیفیت توان

  ما با جانمایی ماژولهای مختلف کنترل و مانیتورینگ قدرت در تابلوهای اصلی و توزیع، به صورت آنلاین علاوه بر مدیریت توان، وضعیت کیفیت توان تحویلی سایت را در بخش زیرساخت و IT، آنالیز و مانیتور می کنیم.
 3. مدیریت انرژی

  مانیتورینگ UPS

  UPS تجهیزی است كه در مسير برق ورودي دستگاههاي الكتريكي حساس قرار گرفته و تغذیه برق با کیفیت را حتی در شرایط کلیدزنی تابلوهای اصلی، قطعی برق یا کیفیت نامطلوب توان تحویلی به سایت تامین می نماید به طوري كه تغذيه دستگاههاي مذكور تحت هر شرايطي عاري از نويز، نوسان و وقفه باشد.
 4. مدیریت انرژی

  کنترل سیستم برق اضطراری

  آماده به کار بودن سیستم برق اضطراری در سایت های حساسی نظیر دیتا سنتر، از مهمترین فاکتورهای اطمینان از پیوستگی تامین توان می باشد.