نمایشگاه فناوری­های نوین صنایع حفاظتی، امنیتی، ایمنی و آتش­نشانی اهواز با توجه به نیاز مناطق جنوبی کشور به صنایع حفاظتی به دلیل قطبیت صنعتی این مناطق بواسطه حضور صنعت نفت و حساسیت و اهمیت حفاظت و ایمنی از صنعت نفت و جان افراد به دلیل وجود مخاطرات فراوان در این صنعت و بالاخره در جهت بومی شدن دانش این صنایع در استان خوزستان در محل نمایشگاه­های بین المللی اهواز برگزار گرديد.

این نمایشگاه از يك سو به دلیل گردآوری صاحبان صنایع امنیتی،حفاظتی و ایمنی با زمینه­های فعالیت سيستم­های اعلام و اطفاء حريق، تجهيزات آتش نشاني، دوربين مداربسته، كنترل تردد، اعلام سرقت، خودروي آتش­نشاني و ... از سوی دیگر بواسطه حضور برنامه های جنبی از قبیل برگزاری سمینار و کارگاه­های آموزشی تحت عنوان آشنایی با سیستم های نظارت تصویری ، آشنایی با حریق، خاموش کننده ها و مانورهای عملیاتی امداد و نجات و اطفاء حریق توسط اساتید مجرب و مطرح کشوری و حضور تیم­هایی مجرب از سازمان آتش­نشانی استان خوزستان در ایام نمایشگاه، از مهمترین رویدادهای نمایشگاهی در جنوب کشور محسوب می­گردد.

شرکت آوند انرژی با شرکت در سومین نمايشگاه فناوری­های نوین صنایع حفاظتی، امنیتی، ایمنی و آتش­نشانی اهواز بواسطه حضور در زمینه­های متعدد اعم از سيستم­های اعلام و اطفاء حريق، دوربين مداربسته، كنترل تردد و کنترل مانیتورینگ و تجهیز غرفه­ای شامل تجهیزات سیستم های مذکور جهت معرفی فنی و کیفی سیستم­های امنیتی کمپانی جنرال الکتریک و همچنین مشاوره فنی به بازدیدکنندگان و معرفی خدمات و رزومه کاری شرکت آوند انرژی توانست حضور پر رنگ خود را در این نمایشگاه به نمایش بگذارد.

در نظر گيري فضاهاي مناسب جهت انجام گفتگو با مراجعه كنندگان به غرفه، نمایش پنل ها و تجهیزات سیستم­های اعلام و اطفاء حریق رده­ محصولات برند جنرال الکتریک امریکا، نمایش نحوه عملکرد دوربین­های مداربسته این برند، نمایش نرم افزار سیستم کنترل مانیتورینگ و نمایش مداوم كليپ هاي توليد شده توسط کمپانی جنرال الکتریک حاوي نحوه عملکرد تجهیزات، کاربری رده محصولات این کمپانی و معرفی پروژه­ های بین المللی که توسط این برند تجهیز گردیده و... در طول برگزاری نمایشگاه سبب جلب توجه خاص بازدید کنندگان و مقامات ارشد آتشنشانی و صاحبان صنایع در استان خوزستان به این غرفه گردید.

همچنين بروشورهايي با هدف معرفي محصولات مختلف کمپانی جنرال الکتریک و خصوصا ویژگی تجمیع سیستم های ایمنی و امنیتی این برند در دو فرمت تهيه و تكثير شده بود كه مورد توجه بازديد كنندگان قرار گرفت و به سوالات مطرح شده توسط بازدیدکنندگان توسط کارشناسان شرکت آوند انرژی پاسخگویی و اطلاعات تماس جهت تعامل کاری با شرکت­های بازدیدکننده در اختیار ایشان قرارداده شد.

تهيه كننده گزارش: کارشناس سیستم اعلام حریق- نگار یادگاری